Şirket Profili

Yıldız Kaynak, sektöründe Türkiye' nin öncü kuruluşlarındandır...

Şirket Profili

 

                        

 

     YILDIZ KAYNAK MAKİNALARI SAN.TİC.YATÇ.TURİZM.İŞL. A.Ş., 1992 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

    YILDIZ KAYNAK MAKİNALARI, dünya kaynak pazarındaki konumu, teknolojik araştırmalara verdiği önem, yüksek talebi karşılayabilme kapasitesi, en son teknolojiyle üretilmiş kaliteli ürünleri ile dünyanın kaynak alanında faaliyet gösteren lider kuruluşların Türkiye yetkili satıcılığını üstlenmektedir.

       Firmamız, dünyanın gelişmiş, yüksek ve kaliteli kaynak teknolojisine sahip olan kaynak makinalarının, satış öncesi eğitim, tanıtım, satış sonrası hizmetleri ve uzman servis ekibi ile arıza yada yedek parça ihtiyacı duyan müşterilerine aynı gün içinde cevap verebilen ve müşterilerini zor durumda bırakmadan sorunları çözebilen alanındaki ender kuruluşlarından birisidir.

    Kuruluşundan günümüze kadar geçen süre içerisinde YILDIZ KAYNAK MAKİNALARI, farklı meslek kollarında boy gösteren müşterilerinin kişisel istekleri karşısında müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmeyi kendine ilke edinmiştir. Bugün YILDIZ KAYNAK MAKİNALARI, Esenyurt - Kıraç Bölgesi’ndeki yeni, modern üretim ve satış tesisinde, yaklaşık 20 kişilik çalışanı ve teknik kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi hedeflemiştir.PRENSİPLERİMİZ


     Ana prensibimiz, müşterilerimiz ile aramızdaki güçlü güvendir. Müşterilerimizin güvenini temin etmek bizim için en büyük kazançtır. Verdiğimiz hizmette, tedarik ettiğimiz ürünlerimizde kalite; başlıca kriterimiz olmakla birlikte müşterilerimize daimi sağlanmaktadır. İhtiyaçlarınızı gözeterek; siz değerli müşterilerimize, deneyimli kadromuzla en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek istemekteyiz. Sonuç odaklı hizmet vermekle beraber, ürünlerimizde müşterilerimize kesin sonuçları çözümlendirmeyi amaç edinmekteyiz. Ürünlerimizin performans ve kalitelerinden müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, sürekli kılmak için devamlı hizmet vermekteyiz.


 

 

 

 

Firmamızın Faaliyet Gösterdiği Başlıca Sektör Grupları


- Makina İmalatçıları ve Yan Sanayi, 
- Madeni Eşya Sanayi, 
- Otomotiv Sanayi ve Yan Sanayi Grubu, 
- Gemi ve Yat İnşaatı Sanayi, 
- Demir Çelik ve Diğer Metallere Ait Sanayi Grubu, 
- Gıda Ürünleri Endüstrisi