EWM Kaynak Makinaları

EWM KAYNAK MAKİNALARI

EWM Kaynak Makinaları

 

                     Kaynak insanlığın anahtar teknolojilerinden biridir. Yüzlerce yıldır bizlere eşlik ediyor ve ilerlememizi sağlıyor. Bugün kaynak ile çok çeşitli şekillerde karşılaşmaktayız. Metallerin kaynaklaması ile devasa yapılar veya çok ince malzemelerin kaynaklanması ile filigran konstrüksiyonlar üretilebilmektedir. Günlük yaşantımızda da çoğu zaman farkında olmadan bu bağlantıların kalitesine ve sağlamlığına güveniyoruz.

       EWM teknoloji lideri olarak, kaynak işlemlerini kullanıcılar için daha kolay, daha ekonomik ve daha sonuç odaklı hale getirmek için sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyeti içersindedir. Bu amaçla kaynak esnasında etkili olan bileşen ve parametrelerin karmaşık işbirliği araştırılmakta ve analiz edilerek kaynak işlemleri mükemmelleştirilmektedir. 

       EWM olarak istediğimiz sadece özellikler ve konfigürasyonları belirlemek değil, aksine tamamen yeni, geliştirilmiş yenilikçi kaynak yöntemlerini ortaya çıkarmaktır. Elektroteknik çekirdek uzmanlığımızı ve kaynak teknolojisindeki bilği birikimimizi modern invertör ve mikro işlemci teknolojisine aktarıyoruz.

       MULTIMATRIX®, günümüz ve gelecekteki kaynak görevleri için çözüm formülü sunmaktadır. Kaynak işlemleri, malzeme özellikleri, güç kaynağı karakteristikleri, ağ ve kişisel kullanım EWM tarafından sürekli geliştirilmektedir. MULTIMATRIX® teknolojisi bu yeni gelişmelere veya kaynak görevlerine USB belleği veya LAN / WiFi ağı üzerinden kolay veri alışverişi sayesinde hızlı uyum imkanı sunmaktadır.

 

 

Ürün Grupları